Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

O projektu kostickov.eu

První zmínky o tehdy ještě War3Zone klasickém minecraft serveru jsou 13. září léta páně 2011. Tehdejšími adminy byly MrDawe, Alfasystem, Kobka a STBorg. Tehdy ještě pod vedením velkého bosse w3z Pavliczecha. Později se připojil do realizačního teamu GoodmanSIG, Bobik80, LuckyToxik a monokl99.

Po odchodu Pavliczecha z RT se do vedené serveru, ač neochotně, dostal Bobík a také GoodmanSIG. Do RT byly přijat architekt Elberk, CronosusCZ a TarGilkaltar. V lednu roku 2012 se w3z minecraft server přejmenoval na Kostičkov, vznikl web a nová tvář našeho serveru. Klasické servery tehdy byli na vrcholu a bohatě navštěvovány, a náš server na tom nebyl nijak jinak.  Po zavedení WhiteListu nastal problém s přílivem nových tváří a klasik klesl z 50 stolového serveru na 20 slotů. Nakonec byl whitelist zrušen, ale do popředí se dostal náš první modovaný server.

V květnu 2013 jste nás mohli potkat na Mineconu v Brně. A od té doby jsme začali koketovat s modovanými servery a to teamu se přidal fuldos. A později se z Bobova potu a krve zrodila v létě 2013 Dinotopia. O několik měsíců později otevřel GoodmanSIG PvP server.

V roce 2014 jsme uvedli novou verzi Dinotopie, WebShop a začali pod taktovkou Cronose a Tara pracovat na novém modovaném serveru MineGate.

 

Zárodky PvP serveru vznikly tehdy, když jsem zabil CheatHuntera chlebem. 

TarGilkaltar

Vyjednávání s polskou stranou mi zabralo na WebShopu nejvíce práce. 

LuckyToxik