Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Kostickov.eu 2.9 (TE) a ochrana originálních účtů

Kostickov.eu 2.9 (TeamExtreme edice)

Tento instalátor je určen těm, kteří neholdují MultiMC, anebo zapomněli přihlašovací udaje ke svým účtům. Můžete jej také použít k ochucení minecraftu, než si jej pořídíte.

Ochrana proti krádežím účtů

Stalo se vám někdy, že jste přišli na server, kde někdo hrál za účet, který jste si pořídili? Mně mnohokrát a proto jsme se v kostičkově připojili ke skupině, která zamezuje přístupu těmto malým zlodějíčkům. Pokud se někdo pravidelně připojuje pod svým originálním účtem a zlodějíček se chce připojit, server jej z neautorizovaných klientů nevpustí!

Ano, velice rádi bychom se přidali do serverů, kteří umožňují přihlašování pouze prémiovým účtům, ale v současnosti to neplánujeme. Důvody jsou hned dva. Prvním je nalákání pravidelných hráčů ke koupi originálního účtu. Druhým je problém s přihlášením na server v případě nekonektivity k mnecraft.net.

Server vás nepustí, pokud používáte cizí originální účet!
Server vás nepustí, pokud používáte cizí originální účet!

TarGilkaltar

Spravuje hlavně server Dinotopia, ale má vlastně prsty ve všem. Obracejte se na něj i v případě řešení financí, WebShopu+VIP a reklamy. Dbá také na náš web, instalátory a natočil většinu návodů pro naše servery a mody viz. naše YouTube. Jeho krédem je "Hraji srdcem" :)