Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Stavitelská soutěž!

Do 8. 2. 2015 bude na serveru Dinotopie probíhat stavební soutěž.

Odměna

1. místo: 75 rubínů+modifier

2. místo: 30 rubínů+modifier

Co je úkolem?

Postavit pevnost ve středověkém stylu, která když bude vyhovovat a povede se, může být využita v eventu (nebo i více).

Kde stavět?

Stavět se bude na vámi zakoupeném pozemku na /warp Soutez a tento pozemek smíte mít pouze jeden!

Postavená pevnost musí dodržovat následující kritéria:

1) Musí být postavena pouze z vanilla materiálu popř. chiselu (který není podmínkou, ale doporučujeme jej využít), Nesmí tedy obsahovat řezané bloky, carpenter, stroje a veškeré bloky, které se dají ,,otevřít”.

2) Nejde jen o vzhled, ale i o obranné účely a vlastnosti tzn. střílny, chodby vhodné pro boj, můžou být i věže a popř. tajné chodby, ale pozor do pevnosti musí být přístup i bez kopání bloků, jediná výjimka jsou dřevěné dveře a pasti (opět musí být použit pouze vanilla materiál, takže žádné rednet  kabely a ani jiné módované vymoženosti), Je důležité, aby se přes pasti dalo dostat i když je zapnutá, nebo naopak vypnutá, zkrátka pořád…

3) Musí to vypadat jako pevnost, na tom si velmi zakládáme, jde hlavně o pevnost, avšak v okolí můžete přidat i parčík, ale moc vám to body nenažene a vodní příkopy jsou povoleny, pokud jsou součástí obrany, ale s mírou nechceme pevnost uvnitř jezera.

4) Interiér doporučuji v obranném stylu, samozřejmě pokoje být můžou, ale ať nejsou po cestě nahoru do hlavního sálu viz bod 5.

5) Cílem cesty nahoru ve směru dobývání musí být nějaká ,,ozdobná místnost”, která bude cílem dobyvatelů v eventu a také začátkem cesty obránců, obsazením tohoto bodu pevnost padne!

orcsus

Aktivní moderátor na serveru Dinotopia. Na Dinotopii se také často podílí na přípravě Eventů.