Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Klasický server

Dnes 10. ledna zveřejňujeme klasický server světu. Od 12 hodin se budete moci připojit! Příští víkend bude tento server spojen s větší akcí, kterou chceme pořádat pravidelně. Pokud chcete získat výhody, které prozatím necháme pod pokličkou, račte se přihlásit již nyní a nasbírat dostatek surovin a naostřit zbraně.

Co tento server vlastně je? Jde o obnovený klasik s PvP prvky a Questy! Pokud chcete zabřednout zpět k základům, ze kterých se náš Kostičkov zrodil, neváhejte se připojit.

IP: klasik.kostickov.eu:25565

Verze: 1.7.9 – 1.7.10

Jak je to s PvP?

Hráči, kteří mají nejraději stavbu jsou u nás chráněni. PvP je povoleno na našem serveru jen těm, kteří si jej aktivují u speciální NPC postavy na Spawnu. Pokud byste prahli po krvi nepřátel, stačí se s touto postavičkou domluvit a ta vám dá krvavé znamení pro boj. Stejně tak ale musí mít toto znamení i ti, kterým chcete rozbít kebuli nebo proklát srdce.

Jak je to s Questy?

Po přihlášení vás čeká povinná, ale krátká sekvence úkolů s odměnami. Ty vám představí, jakým způsobem se u nás questuje. Poté vás bude čekat příběhová linie a pracujeme na dungeonech.

Pokud jste staří hráči, jistě si vzpomenete na příběh o 4 městech (klanech) a padlém králi, který chce ovládnout celý svět. I tento příběh s dungeony oprášíme a převedeme do automatické formy!

 

Tajemný vulkán ve světě Questů! Autor: <em>Darastlix a přátelé</em>
Tajemný vulkán ve světě Questů! Autor: Darastlix a přátelé
Kousek speciálního světa, který je na klasiku určen pro Questy! <em>Autor: Darastlix a přátelé</em>
Kousek speciálního světa, který je na klasiku určen pro Questy! Autor: Darastlix a přátelé

TarGilkaltar

Spravuje hlavně server Dinotopia, ale má vlastně prsty ve všem. Obracejte se na něj i v případě řešení financí, WebShopu+VIP a reklamy. Dbá také na náš web, instalátory a natočil většinu návodů pro naše servery a mody viz. naše YouTube. Jeho krédem je "Hraji srdcem" :)