Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Kostickov.eu 2.9 (TE) a ochrana originálních účtů

Kostickov.eu 2.9 (TeamExtreme edice)

Tento instalátor je určen těm, kteří neholdují MultiMC, anebo zapomněli přihlašovací udaje ke svým účtům. Můžete jej také použít k ochucení minecraftu, než si jej pořídíte.

Ochrana proti krádežím účtů

Stalo se vám někdy, že jste přišli na server, kde někdo hrál za účet, který jste si pořídili? Mně mnohokrát a proto jsme se v kostičkově připojili ke skupině, která zamezuje přístupu těmto malým zlodějíčkům. Pokud se někdo pravidelně připojuje pod svým originálním účtem a zlodějíček se chce připojit, server jej z neautorizovaných klientů nevpustí!

Ano, velice rádi bychom se přidali do serverů, kteří umožňují přihlašování pouze prémiovým účtům, ale v současnosti to neplánujeme. Důvody jsou hned dva. Prvním je nalákání pravidelných hráčů ke koupi originálního účtu. Druhým je problém s přihlášením na server v případě nekonektivity k mnecraft.net.

Server vás nepustí, pokud používáte cizí originální účet!
Server vás nepustí, pokud používáte cizí originální účet!

Dinotopia 4.1.0 otevřena!

Na server se již můžete přihlásit. Plnohodnotná instalace se objeví později, jelikož budeme provádět drobnou úpravu klienta. Pokud máte chuť můžete se tedy již nyní přihlásit.

Stačí stáhnout instances + Dinotopia_4.1.0 a přidat instances dle FAQ – Jak přidam instances?

 

11.3.2015: Quick fix… pouze přepíšte vaše stávající soubory ve složce minecraft obsahem tohoto archívu

u multimc si klikněte na istanci diotopie, vpravo klikněte na open instance folder, vstupte do složky minecraft a zde vložte obsah archivu a přepište

Víkendový update na Dinotopii 4

Tuto neděli proběhnou změny na Dinotopii. Dojde k přestavbě balíčku a ke změně sestavy modů. Připravte se na novou mapu obohacenou o Biomes, Plenty, dungeony a skryté chestky. Thermal bude dosti rozšířen a konečně se objeví očekávané trubky (které dokáží vést itemy i energii naráz!) A také nový spawn ve stylu Jurského parku!

 

Očekávejte i pokračování série #‎hrajemesrdcem‬ . Doufáme, že se v ní ukážete i vy – naši hráči!

Pokud se těšíte, prosím lajkujte a sdílejte tento příspěvek! Instalátor čekejte v neděli na večer.
Váš Kostickov.eu