Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Stavitelská soutěž!

Do 8. 2. 2015 bude na serveru Dinotopie probíhat stavební soutěž.

Odměna

1. místo: 75 rubínů+modifier

2. místo: 30 rubínů+modifier

Co je úkolem?

Postavit pevnost ve středověkém stylu, která když bude vyhovovat a povede se, může být využita v eventu (nebo i více).

Kde stavět?

Stavět se bude na vámi zakoupeném pozemku na /warp Soutez a tento pozemek smíte mít pouze jeden!

Postavená pevnost musí dodržovat následující kritéria:

1) Musí být postavena pouze z vanilla materiálu popř. chiselu (který není podmínkou, ale doporučujeme jej využít), Nesmí tedy obsahovat řezané bloky, carpenter, stroje a veškeré bloky, které se dají ,,otevřít”.

2) Nejde jen o vzhled, ale i o obranné účely a vlastnosti tzn. střílny, chodby vhodné pro boj, můžou být i věže a popř. tajné chodby, ale pozor do pevnosti musí být přístup i bez kopání bloků, jediná výjimka jsou dřevěné dveře a pasti (opět musí být použit pouze vanilla materiál, takže žádné rednet  kabely a ani jiné módované vymoženosti), Je důležité, aby se přes pasti dalo dostat i když je zapnutá, nebo naopak vypnutá, zkrátka pořád…

3) Musí to vypadat jako pevnost, na tom si velmi zakládáme, jde hlavně o pevnost, avšak v okolí můžete přidat i parčík, ale moc vám to body nenažene a vodní příkopy jsou povoleny, pokud jsou součástí obrany, ale s mírou nechceme pevnost uvnitř jezera.

4) Interiér doporučuji v obranném stylu, samozřejmě pokoje být můžou, ale ať nejsou po cestě nahoru do hlavního sálu viz bod 5.

5) Cílem cesty nahoru ve směru dobývání musí být nějaká ,,ozdobná místnost”, která bude cílem dobyvatelů v eventu a také začátkem cesty obránců, obsazením tohoto bodu pevnost padne!

Údržba Dinotopie

Probíhá údržba serveru Dinotopia. Budete průběžně informováni na webu.

  • Aktualizace Javy na serveru
  • Údržba databáze
  • Kontrola mapy a dimezí

20:00 – Zkoušíme dinotopii na nové verzi. Pokud se chcete připojit, můžete ozkoušet.

Závada

Omlouvám se za dočasný výpadek serveru Dinotopie.
Při zdánlivě obyčejném restartu serveru došlo k vážnější chybě.

Na jejím odstranění usilovně pracuji.

Za RT tým #Cronosus

 

Edit: server znovu spuštěn, důvod chyby bude odstraněn v co nejbližší době, není důvod se strachovat, server zatím poběží jako dosud (možná jen s méně lagy .. doufám)

Co je nového ve WebShopu?

Před několika málo dny jste se mohli znovu přihlásit do novější verze našeho webshopu. Opět je opravena SMS platba a také placení na účet. Systém hlasování (těžba rubínů) je také zcela v pořádku. Krom toho jsme na server Dinotopia přidali možnost při hlasování vyhrát větší obnos peněz nebo také Creative Tool Modifier, po kterém mnozí z vás toužili.

Do WebShopu jsme přidali i novinky a tím nemyslíme změnu pozadí. Objevili se nové statistiky a možnost vybrat si giftkod, který získáte například během eventů.

Pokud chcete vidět vše jako na dlani, navštivte shop.kostickov.eu.

Ukázka okýnka pro vložení giftkódu
Ukázka okýnka pro vložení giftkódu

Klasický server

Dnes 10. ledna zveřejňujeme klasický server světu. Od 12 hodin se budete moci připojit! Příští víkend bude tento server spojen s větší akcí, kterou chceme pořádat pravidelně. Pokud chcete získat výhody, které prozatím necháme pod pokličkou, račte se přihlásit již nyní a nasbírat dostatek surovin a naostřit zbraně.

Co tento server vlastně je? Jde o obnovený klasik s PvP prvky a Questy! Pokud chcete zabřednout zpět k základům, ze kterých se náš Kostičkov zrodil, neváhejte se připojit.

IP: klasik.kostickov.eu:25565

Verze: 1.7.9 – 1.7.10

Jak je to s PvP?

Hráči, kteří mají nejraději stavbu jsou u nás chráněni. PvP je povoleno na našem serveru jen těm, kteří si jej aktivují u speciální NPC postavy na Spawnu. Pokud byste prahli po krvi nepřátel, stačí se s touto postavičkou domluvit a ta vám dá krvavé znamení pro boj. Stejně tak ale musí mít toto znamení i ti, kterým chcete rozbít kebuli nebo proklát srdce.

Jak je to s Questy?

Po přihlášení vás čeká povinná, ale krátká sekvence úkolů s odměnami. Ty vám představí, jakým způsobem se u nás questuje. Poté vás bude čekat příběhová linie a pracujeme na dungeonech.

Pokud jste staří hráči, jistě si vzpomenete na příběh o 4 městech (klanech) a padlém králi, který chce ovládnout celý svět. I tento příběh s dungeony oprášíme a převedeme do automatické formy!

 

Tajemný vulkán ve světě Questů! Autor: <em>Darastlix a přátelé</em>
Tajemný vulkán ve světě Questů! Autor: Darastlix a přátelé
Kousek speciálního světa, který je na klasiku určen pro Questy! <em>Autor: Darastlix a přátelé</em>
Kousek speciálního světa, který je na klasiku určen pro Questy! Autor: Darastlix a přátelé