Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Upgrade PvP serveru z 1.5.2 na 1.7.2

Jak již bylo řečeno pvp server dostane dnesnim dnem novou podobu a to formou nové verze 1.7.2. Dnes okolo 15:00 až do 16:00 se bude konat armagedon což znamená že si budete moci na serveru níčit cokoliv chcete.

Potom v 16:00 server zastavím a bude se aktualizovat sevším šudy na novou verzi. Po dlouhé debatě zda přesuneme nejaké veci sem se rozhodl žádné nepřevádět.

 

Zde dávám pár screenu:

 

 

 

 

Dnešní plán:

15:00 – 16:00 = Armagedon

16:00 – 18:00 = Přesun 1.7.2 verze na server + dodatečná konfigurace Whitelist

19:00 – 20:00 = Spuštění serveru (vypnutí WhiteListu)

(plánované, aktualní, hotové)

 

Mensi oprava docela dost dulezita nenici se nastroje takze se na to musim podivat :)

Opraveno

 

Dinotopia oprava výpadků

Jelikož padal server Dinotopia byl jsem nucen vypnout Information panely, a extendery z módu rozšiřující IC2 normální panely fungují nadále.

Log:
-21:20 Zapnut WH, řešení a vyhledání problému
-21:22 Vyhledání problému a následné orpavení
-21:25 nahození serveru, a kontrola opravy
-21:30

CHYBA OPRAVENA

-Tox

Minecraft 1.7.5

Vyšla nová verze klasického minecraftu. Klient je kompatibilní s naším serverem a opravuje jen některé chyby. Nadále můžete vesele ochutnávat kouzla našeho klasického serveru.

Novinky z Kostičkova

Náš nový server je v testovací fázi. Testování probíhá bez problémů a čekáme jen na aktualizace posledního modu.  Pokud bude ve v pořádku, dočkáte se nového serveru na konci března! :)

Server to ale nebude jednoduchý  a nečekejte zde hravá zvířátka z Dinotopie. MineGate bude technický server s multisvěty a velmi složitými recepty. O vaši milovanou Dinotopii se nemusíte ale bát! Server nadále poběží vedle naší novinky. A aby příliš nezaostávala, čeká Dino magický update v průběhu dubna.

Návody pro mody

Aktualizovali jsme pro vás jednotlivé návody pro mody, které na serveru využíváme. Odkazy na ně najdete na naše webu v menu daného serveru (např. Dinotopia / Návody pro tento server), nebo zadáním příkazu /mody na modovaných serverech. Najdete zde návody halvaně formou videa.