Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Nabor RT

Prosil bych vsechny co maji zajem o clenstvi v RT aby poslaly prihlasky na email: GoodmanSIG@kostickov.eu.

Co ma prihlaska obsahovat?
- Predmet emailu: Nabor – vas nick
- Kolik vam je let?
- Jak casto se tomu muzete venovat?
- Cim muzete pomoci na serveru?
- Aktivita na TS3
- Neco o sobe.

Pripadne formular najdete zde: formular

Resurrection

Pratele a kamaradi.
Najde se zde nekdo kdo by mnel zajem spolecnou silou ozivit tento skveli projekt?
Pokud ano prosim ozvete se zde a nebo na foru webu a spojme sily k vytvoreni neceho co tu jeste nebylo.

>> Forum <<

Kostickov.eu 2.9 (TE) a ochrana originálních účtů

Kostickov.eu 2.9 (TeamExtreme edice)

Tento instalátor je určen těm, kteří neholdují MultiMC, anebo zapomněli přihlašovací udaje ke svým účtům. Můžete jej také použít k ochucení minecraftu, než si jej pořídíte.

Ochrana proti krádežím účtů

Stalo se vám někdy, že jste přišli na server, kde někdo hrál za účet, který jste si pořídili? Mně mnohokrát a proto jsme se v kostičkově připojili ke skupině, která zamezuje přístupu těmto malým zlodějíčkům. Pokud se někdo pravidelně připojuje pod svým originálním účtem a zlodějíček se chce připojit, server jej z neautorizovaných klientů nevpustí!

Ano, velice rádi bychom se přidali do serverů, kteří umožňují přihlašování pouze prémiovým účtům, ale v současnosti to neplánujeme. Důvody jsou hned dva. Prvním je nalákání pravidelných hráčů ke koupi originálního účtu. Druhým je problém s přihlášením na server v případě nekonektivity k mnecraft.net.

Server vás nepustí, pokud používáte cizí originální účet!
Server vás nepustí, pokud používáte cizí originální účet!

Dinotopia 4.1.0 otevřena!

Na server se již můžete přihlásit. Plnohodnotná instalace se objeví později, jelikož budeme provádět drobnou úpravu klienta. Pokud máte chuť můžete se tedy již nyní přihlásit.

Stačí stáhnout instances + Dinotopia_4.1.0 a přidat instances dle FAQ – Jak přidam instances?

 

11.3.2015: Quick fix… pouze přepíšte vaše stávající soubory ve složce minecraft obsahem tohoto archívu

u multimc si klikněte na istanci diotopie, vpravo klikněte na open instance folder, vstupte do složky minecraft a zde vložte obsah archivu a přepište

Víkendový update na Dinotopii 4

Tuto neděli proběhnou změny na Dinotopii. Dojde k přestavbě balíčku a ke změně sestavy modů. Připravte se na novou mapu obohacenou o Biomes, Plenty, dungeony a skryté chestky. Thermal bude dosti rozšířen a konečně se objeví očekávané trubky (které dokáží vést itemy i energii naráz!) A také nový spawn ve stylu Jurského parku!

 

Očekávejte i pokračování série #‎hrajemesrdcem‬ . Doufáme, že se v ní ukážete i vy – naši hráči!

Pokud se těšíte, prosím lajkujte a sdílejte tento příspěvek! Instalátor čekejte v neděli na večer.
Váš Kostickov.eu

Veřejné testování updatu Dinotopie

Přátelé, rádi bychom vás pozvali na testování nové verze kostickova. Na testování je využita současná mapa Dinotopie. Rádi vás na serveru uvidíme, jelikož jde také o testování likvidace lagů. Jeden mód jsme kvůli lagům ze serveru ubrali, ale přidali jsme jiný, po kterém mnozí s vás toužili.

Tento soubor ke stáhnutí je pro vloženi do MultiMC (launcheru pro originálky – složka instancies), testování pro warez neplánujeme uveřejnit.

Na testovacím serveru se můžete setkat i s givováním od členů RT. Mapa z testování nebude dále použita v ostré verzi. Na ostou verzi je určena pouze mapa z Dinotopie.

 

Instalátor najdete na našem facebooku!

Problémy hlaste na našem fóru.

Stavitelská soutěž!

Do 8. 2. 2015 bude na serveru Dinotopie probíhat stavební soutěž.

Odměna

1. místo: 75 rubínů+modifier

2. místo: 30 rubínů+modifier

Co je úkolem?

Postavit pevnost ve středověkém stylu, která když bude vyhovovat a povede se, může být využita v eventu (nebo i více).

Kde stavět?

Stavět se bude na vámi zakoupeném pozemku na /warp Soutez a tento pozemek smíte mít pouze jeden!

Postavená pevnost musí dodržovat následující kritéria:

1) Musí být postavena pouze z vanilla materiálu popř. chiselu (který není podmínkou, ale doporučujeme jej využít), Nesmí tedy obsahovat řezané bloky, carpenter, stroje a veškeré bloky, které se dají ,,otevřít”.

2) Nejde jen o vzhled, ale i o obranné účely a vlastnosti tzn. střílny, chodby vhodné pro boj, můžou být i věže a popř. tajné chodby, ale pozor do pevnosti musí být přístup i bez kopání bloků, jediná výjimka jsou dřevěné dveře a pasti (opět musí být použit pouze vanilla materiál, takže žádné rednet  kabely a ani jiné módované vymoženosti), Je důležité, aby se přes pasti dalo dostat i když je zapnutá, nebo naopak vypnutá, zkrátka pořád…

3) Musí to vypadat jako pevnost, na tom si velmi zakládáme, jde hlavně o pevnost, avšak v okolí můžete přidat i parčík, ale moc vám to body nenažene a vodní příkopy jsou povoleny, pokud jsou součástí obrany, ale s mírou nechceme pevnost uvnitř jezera.

4) Interiér doporučuji v obranném stylu, samozřejmě pokoje být můžou, ale ať nejsou po cestě nahoru do hlavního sálu viz bod 5.

5) Cílem cesty nahoru ve směru dobývání musí být nějaká ,,ozdobná místnost”, která bude cílem dobyvatelů v eventu a také začátkem cesty obránců, obsazením tohoto bodu pevnost padne!