Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Proběhla aktualizace na Dinotopii!

Proběhla aktualizace modu a verzi 3.0.169. Pro připojení na server je potřeba poslední verze. Mapa je zachována.

Instalatory:

Stáhnout Kostickov.eu 2.4 Original

Stáhnout Dinotopii 3.0.169 OpenLanucher - za funkčnost na všech PC neručíme a doporučujeme zakoupení originálního účtu.

POZOR!!! U některých počítačů byl objeven problém s kompatibilitou Launcheru. Pokud jste tedy stále sebemrskající se warezáci, stáhněte předešlou verzi launcheru Dinotopie 3.0.130 Demo, z něj smažte složky config a mods a nahraďte je stejnojmennými složkami z + Dinotopia 3.0.169 . Pokud ani to nepomůže, kupte si hru a nebo požádejte kamaráda s originálním účtem o přidání Nicku a hesla do MultiMC.

 

Balíček pro update MultiMC   + Dinotopia 3.0.169

Pokud chcete aktualizovat pouze část našeho Launcheru, potom stáhněte jeden z níže uvedených balíčků a rozbalte je do složky instancies. V seznamu balíčku zde najdete i některé již neprovozované servery a naše soukromé balíčky. Balíček nainstalujete rozbalením archivu do C:/Program Files/Kostickov.eu 2.x Original/instances a poté restartujte MultiMC na kterém náš Launcher běží.

Warez mohou ve svem Launcheru smazat složky config a mods. přidat tyto složky z balíčku + Dinotopia 3.0.169

Dinotopie a nevhodné nastavení launcheru u warez hráčů

Několik warezáků se mé maličkosti ptalo, proč jim nová Dinotopie laguje a jejich kolegům s originálem nikoliv. Odpovědí na tuto otázku mám hned několik.

  1. RAM je o na čem minecraft běží. Pokud máte málo RAM v počítači, potom se nedivte. Je bohužel ostudou, že výrobci počítačů tuto nejlevnější komponentu zanedbávají a dávají do počítačů směšných 2Gb RAM… Pro chod je tato hodnota limitní minimum!  Pokud máte slabší počítač, nezapínejte nic jiného jako minecraft. Například spuštění prohlížeče vedle MC je pro mnohé počítače sebevražda. Většina schopných launcheru umožňuje nastavit vhodné RAM, pokud tedy máte nějaké v rezervě, nebojte se hře nějaké přidat.
  2. Architektura procesoru. Procesory v počítačích se dělí na dvě architektury – x32 (x84) nebo x64. A i java s dělí na tyto dvě varianty. Pokud máte počítač s x64 je dobré nainstalovat obě varianty ale používat variantu javy pro x64.  Na staré dinotopii jsem se ale setkal s x64 Pc, kdy MC běžel lépe na Java x32 – nebojte se tedy ozkoušet obě.
  3. Také nejnovější verze Javy je pro plynulejší chod hry vhodnější, jelikož se její autoři snaží o snížení jejich nároků. Někdy se ovšem stane, že se objeví chyba – potom vás informujeme na našem webu.
  4. Nastavení minecraftu je ve finále rozhodující. Velká část hráčů mají nastavenou krásnou grafiku bohaté vykreslování částic a dohled až do japonska! To se poté proboha nedivte že máte lagy. :) Řešením je vhodné nastavení MC (viz. obrázek), které je u Originální verze již po nainstalování.

Několik warez hráčů utrousilo i otázku, proč je originálky mají příjemnější launcher než warez. Má odpověď je jednoduchá! Originální hráči jsou ti, kteří svými penězi podpořili vývoj hry. Proto jsou u nás vítání, proto pro ně plánuje další výhody a proto mají snadnější a příjemnější launcher. To ale neznamená, že si warez nemohou na servery dojít zahrát a hru vyzkoušet. :)

 

Dinotopia³

Tento víkend bude otevřena nová verze naší Dinotopie. Ač nese stále jméno po dávných monstrech posune se tentokráte více směrem k magii. Na serveru se objeví jak Forestry, MoCreatures, Thermal Expansion 3, Hvězdné brany, ale i ThaumCraft, Ars Magica, křečci, Choco-ptáci a Warpovací knihy. Rozloučíme se ale s IC2 a AppliedEnergistics, které se přesunou na MineGate, a tak uvolní více prostoru pro nové moby.

Po lese vás začnou honit entové, v hlubokých dolech si na vámi natěžených surovinách rádi zmlsnou goblini a pokud vstoupíte do kravího pekla, popovídáte si s o něco inteligentnějšími kravami. :) Nový Thermal podporuje vlastní transport itemů a nový energetický systém. ThaumCraft a Ars Magica vám do rukou vloží kousky kouzel, které dají minecraftu nový rozměr. Chiselu přibylo několik bloků a když už je Kostickov prostorem pro mnohé nadané stavitele, přibyly i řezané bloky. A opět vás čeká již známý systém výkupu a prodeje, rozšířený WebShop, VIP postav a systemu /pomoc.

Přesný čas otevření Dinotopie se dozvíte v aktualizaci tohoto článku a již nyní na webu a facebooku vidíte nový spawn! MG – dá-li moder – vyjde v odstupu několika týdnů od Dinotopie.

 

Stáhnout Launcher 2.2 Original

Co s Dinotopii 2

Předešlá verze Dinotopie běží na fakahedě. Třetí verze se přesouvá na náš server a jelikož je na fakahedě zaplaceno, bude dvojka běžet až do vypršení doby platby. Dvojku tedy najdete také v instalátoru, který zveřejníme během víkendu.

A co VIP?

Ti z vás, kteří budou mít aktivní VIP postavy před otevřením serveru se nemusí bát. Vaše účty budou duplikovány na nový server. De facto budete mít VIP na dvou serverech zaraz.