Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

+50% bonusů v rubínech za příspěvek převodem

Víte o této možnosti? A využíváte ji? 
Z SMS plateb dostaneme jen cca 43Kč (při 99Kč)! Při platbě převodem získáváme celou sumu pro podporu serveru. A i proto dostáváte více i vy!

Slováci, kteří mají zájem platit pomocí SMS se od nynějška mohou obrátit na členy RT na teamspeku či facebooku. Zaplatí SMS na PvP a následná aktivace se přetaví na rubíny do webshopu :)

Dinotopie a nevhodné nastavení launcheru u warez hráčů

Několik warezáků se mé maličkosti ptalo, proč jim nová Dinotopie laguje a jejich kolegům s originálem nikoliv. Odpovědí na tuto otázku mám hned několik.

  1. RAM je o na čem minecraft běží. Pokud máte málo RAM v počítači, potom se nedivte. Je bohužel ostudou, že výrobci počítačů tuto nejlevnější komponentu zanedbávají a dávají do počítačů směšných 2Gb RAM… Pro chod je tato hodnota limitní minimum!  Pokud máte slabší počítač, nezapínejte nic jiného jako minecraft. Například spuštění prohlížeče vedle MC je pro mnohé počítače sebevražda. Většina schopných launcheru umožňuje nastavit vhodné RAM, pokud tedy máte nějaké v rezervě, nebojte se hře nějaké přidat.
  2. Architektura procesoru. Procesory v počítačích se dělí na dvě architektury – x32 (x84) nebo x64. A i java s dělí na tyto dvě varianty. Pokud máte počítač s x64 je dobré nainstalovat obě varianty ale používat variantu javy pro x64.  Na staré dinotopii jsem se ale setkal s x64 Pc, kdy MC běžel lépe na Java x32 – nebojte se tedy ozkoušet obě.
  3. Také nejnovější verze Javy je pro plynulejší chod hry vhodnější, jelikož se její autoři snaží o snížení jejich nároků. Někdy se ovšem stane, že se objeví chyba – potom vás informujeme na našem webu.
  4. Nastavení minecraftu je ve finále rozhodující. Velká část hráčů mají nastavenou krásnou grafiku bohaté vykreslování částic a dohled až do japonska! To se poté proboha nedivte že máte lagy. :) Řešením je vhodné nastavení MC (viz. obrázek), které je u Originální verze již po nainstalování.

Několik warez hráčů utrousilo i otázku, proč je originálky mají příjemnější launcher než warez. Má odpověď je jednoduchá! Originální hráči jsou ti, kteří svými penězi podpořili vývoj hry. Proto jsou u nás vítání, proto pro ně plánuje další výhody a proto mají snadnější a příjemnější launcher. To ale neznamená, že si warez nemohou na servery dojít zahrát a hru vyzkoušet. :)

 

Země Koní (Dinotopia²)

Na našem modovaném serveru jsme pro vás otevřeli další hvězdou bránu, která vede na místo s bohatým spawnováním koní. Pokud se budete více věnovat koním, neváhejte si přečíst naše návody z modu Mo’ Creatures.

Také byl obnoven Svět Těžby, který vám dá více prostoru na težbu a zachováte tak vzácné okolí vašeho domova.

Adresy na obě místa najdete v /sga.

PF 2014

Do nového roku vám přejeme hodně vytěžených diamantů, fortunu při každém enchantu a minimum pádů do lávy.

Váš Realizační tým

Abychom vás naladili na silvestrovskou notu, připojujeme vám ohňostroj z loňského roku. Ten letošní ohňostroj bude zájemce čekat na klasickém serveru o dnešní půlnoci.

ODSTAVENÍ SMS VIP!

Jelikož od nového roku chystáme novou možnost na kostičkově jsem nucen odstranit tuto možnost již dnes, ale nezoufejte zítra vás čeká dáreček takže si V.I.P užijete i tak :) Takže vás prosím nekupujte již sms VIP! aktivace již vám nepůjde!

Nábor na eventera klasického serveru! [Aktualizace]

Spouštíme nábor na eventera na klasický server.  Pokud máte zájem, napište na tar@kostickov.eu spolu s důvodem, proč se chcete stát eventerem!

Vybereme až 5 schopných lidí, kteří dostanou na práci jeden den v týdnu. Odměnou bude pro eventery stálé VIP a pro stavbu bude sloužit kreativní mod ve světě eventů. Vaší fantasii se meze nekladou a každý dostanete prostor pro ukázku toho, co umíte.

PS: Pokud zatoužíte dělat eventy na jiných serverech, nebudeme vám v tom bránit!

Těším se na spolupráci – Tar :)

Zkouška eventerů proběhne tuto sobotu. Eventy budou poté uvedeny v týdnu.

TrajnCraft zemřel, ať žije GalaxyCraft!

Náš TrainCraft server se dlouhou dobu potácí s malým počtem hráčů. Proto jsme se rozhodli jej transformovat!

Na místo vláčků budete mít možnost objevovat vesmír. Navštívit Měsíc či planetu Mars. Kromě naší Solární soustavy budete moci díky hvězdné bráně prozkoumávat jiné vzdálené planety! Předem na tomto webu oznámíme event, kde tři nejschopnější získají šifru k získání adresy na novou planetu. Tento event tedy neproběhne jen na vašem počítači, ale i doma třeba na papíře, kde rozluštěním šifer získáte adresu nového světa.

Doufáme, že se s námi brzy vydáte objevovat vesmír a rozšiřovat kolonie Kostičkova i na vzdálené planety.

Nový server bude otevřen 27.září 2013 a poběží na verzi 1.6.2! 

Aktualizace 27. září

Server bude otevřen v 18:00 Instalátor bude zde zveřejněn :)

Server je i pro warez, musí ale stáhnout alternativní launcher po instalaci.

Instalátor stáhnete zde.