Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Stavitelská soutěž!

Do 8. 2. 2015 bude na serveru Dinotopie probíhat stavební soutěž.

Odměna

1. místo: 75 rubínů+modifier

2. místo: 30 rubínů+modifier

Co je úkolem?

Postavit pevnost ve středověkém stylu, která když bude vyhovovat a povede se, může být využita v eventu (nebo i více).

Kde stavět?

Stavět se bude na vámi zakoupeném pozemku na /warp Soutez a tento pozemek smíte mít pouze jeden!

Postavená pevnost musí dodržovat následující kritéria:

1) Musí být postavena pouze z vanilla materiálu popř. chiselu (který není podmínkou, ale doporučujeme jej využít), Nesmí tedy obsahovat řezané bloky, carpenter, stroje a veškeré bloky, které se dají ,,otevřít”.

2) Nejde jen o vzhled, ale i o obranné účely a vlastnosti tzn. střílny, chodby vhodné pro boj, můžou být i věže a popř. tajné chodby, ale pozor do pevnosti musí být přístup i bez kopání bloků, jediná výjimka jsou dřevěné dveře a pasti (opět musí být použit pouze vanilla materiál, takže žádné rednet  kabely a ani jiné módované vymoženosti), Je důležité, aby se přes pasti dalo dostat i když je zapnutá, nebo naopak vypnutá, zkrátka pořád…

3) Musí to vypadat jako pevnost, na tom si velmi zakládáme, jde hlavně o pevnost, avšak v okolí můžete přidat i parčík, ale moc vám to body nenažene a vodní příkopy jsou povoleny, pokud jsou součástí obrany, ale s mírou nechceme pevnost uvnitř jezera.

4) Interiér doporučuji v obranném stylu, samozřejmě pokoje být můžou, ale ať nejsou po cestě nahoru do hlavního sálu viz bod 5.

5) Cílem cesty nahoru ve směru dobývání musí být nějaká ,,ozdobná místnost”, která bude cílem dobyvatelů v eventu a také začátkem cesty obránců, obsazením tohoto bodu pevnost padne!

Vánoční event!

 
Zveme vás na vánoční event, který bude 24. prosince v 15:00, o co půjde, se dozvíte před eventem a tak vám zde alespoň dám malou ochutnávku toho, jak to vypadá. Těší se na vás orcsus.

Dnešní večer bude ve znamení parkouru!

Dnes v 19:00 bude event od našeho eventera FayFola s tématikou PVP parkouru a poté bude následovat parkour od orcsuse, u kterého se rozhodně zapotíte. Prosím aby dnes lidi došli zavčas, abychom je mohli zařadit do eventu, díky.

Těšíme se na vaší účast FayFol & orcsus.

 

Rytířský turnaj dnes večer!

Všechny dnes v 19h zveme na rytířský turnaj. Turnaj bude probíhat při větším počtu hráčů stylem pavouk, při menším každý s každým. Odměna bude trochu jiná než jste zvyklí a bude opravdu stát za to. Věci dostanete a když zrovna nebudete na řadě můžete se dívat na tribunách, ale byl bych rád aby nebylo 10 diváků a 5 hráčů…

Údržba Dinotopie

Na serveru Dinotopia proběhne mezi 23:00 – 23:50 údržba. Důvodem je častý pad serveru.

Aktualizace od TarGilkaltar:

Pacient byl tedy operován. Operace byla úspěšná, ale pacient přišel o malíček na levé noze. Pokud jste na malíčku žili a nebo máte problémy ze strany serveru a nedaří se vám připojit, neprodleně napište na info@kostickov.eu a připojte screen či crash report.

Pokud jste během zákroku přišli o majetek, napište nám také na mail a my jej budeme kompenzovat. Samozřejmě vracíme jen skutečný majetek a nikoliv ten, který Vás ve hře bude teprve čekat. :)

Dušičky

Dnes okolo 19. hodiny navštívíme hřbitov a taky spolu otevřeme starou kryptu (Krypta skrývá i odměnu pro 1. kdo se dostane až k bossovi), kde se rozhodně nudit nebudete… Ať už příznivci bojů s nemrtvými či jen lidi co chtějí zavzpomínat na zesnulé srdečně zveme!

Event

Dnes bude Event zhruba v 19:30 a bude jen pro ty nejvytrvalejší, ale každý může zkusit štěstí. Dokaž, že na to máš!