Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Kostickov.eu 2.9 (TE) a ochrana originálních účtů

Kostickov.eu 2.9 (TeamExtreme edice)

Tento instalátor je určen těm, kteří neholdují MultiMC, anebo zapomněli přihlašovací udaje ke svým účtům. Můžete jej také použít k ochucení minecraftu, než si jej pořídíte.

Ochrana proti krádežím účtů

Stalo se vám někdy, že jste přišli na server, kde někdo hrál za účet, který jste si pořídili? Mně mnohokrát a proto jsme se v kostičkově připojili ke skupině, která zamezuje přístupu těmto malým zlodějíčkům. Pokud se někdo pravidelně připojuje pod svým originálním účtem a zlodějíček se chce připojit, server jej z neautorizovaných klientů nevpustí!

Ano, velice rádi bychom se přidali do serverů, kteří umožňují přihlašování pouze prémiovým účtům, ale v současnosti to neplánujeme. Důvody jsou hned dva. Prvním je nalákání pravidelných hráčů ke koupi originálního účtu. Druhým je problém s přihlášením na server v případě nekonektivity k mnecraft.net.

Server vás nepustí, pokud používáte cizí originální účet!
Server vás nepustí, pokud používáte cizí originální účet!

Dinotopia 4.1.0 otevřena!

Na server se již můžete přihlásit. Plnohodnotná instalace se objeví později, jelikož budeme provádět drobnou úpravu klienta. Pokud máte chuť můžete se tedy již nyní přihlásit.

Stačí stáhnout instances + Dinotopia_4.1.0 a přidat instances dle FAQ – Jak přidam instances?

 

11.3.2015: Quick fix… pouze přepíšte vaše stávající soubory ve složce minecraft obsahem tohoto archívu

u multimc si klikněte na istanci diotopie, vpravo klikněte na open instance folder, vstupte do složky minecraft a zde vložte obsah archivu a přepište

Víkendový update na Dinotopii 4

Tuto neděli proběhnou změny na Dinotopii. Dojde k přestavbě balíčku a ke změně sestavy modů. Připravte se na novou mapu obohacenou o Biomes, Plenty, dungeony a skryté chestky. Thermal bude dosti rozšířen a konečně se objeví očekávané trubky (které dokáží vést itemy i energii naráz!) A také nový spawn ve stylu Jurského parku!

 

Očekávejte i pokračování série #‎hrajemesrdcem‬ . Doufáme, že se v ní ukážete i vy – naši hráči!

Pokud se těšíte, prosím lajkujte a sdílejte tento příspěvek! Instalátor čekejte v neděli na večer.
Váš Kostickov.eu

Veřejné testování updatu Dinotopie

Přátelé, rádi bychom vás pozvali na testování nové verze kostickova. Na testování je využita současná mapa Dinotopie. Rádi vás na serveru uvidíme, jelikož jde také o testování likvidace lagů. Jeden mód jsme kvůli lagům ze serveru ubrali, ale přidali jsme jiný, po kterém mnozí s vás toužili.

Tento soubor ke stáhnutí je pro vloženi do MultiMC (launcheru pro originálky – složka instancies), testování pro warez neplánujeme uveřejnit.

Na testovacím serveru se můžete setkat i s givováním od členů RT. Mapa z testování nebude dále použita v ostré verzi. Na ostou verzi je určena pouze mapa z Dinotopie.

 

Instalátor najdete na našem facebooku!

Problémy hlaste na našem fóru.

Údržba Dinotopie

Probíhá údržba serveru Dinotopia. Budete průběžně informováni na webu.

  • Aktualizace Javy na serveru
  • Údržba databáze
  • Kontrola mapy a dimezí

20:00 – Zkoušíme dinotopii na nové verzi. Pokud se chcete připojit, můžete ozkoušet.

Co je nového ve WebShopu?

Před několika málo dny jste se mohli znovu přihlásit do novější verze našeho webshopu. Opět je opravena SMS platba a také placení na účet. Systém hlasování (těžba rubínů) je také zcela v pořádku. Krom toho jsme na server Dinotopia přidali možnost při hlasování vyhrát větší obnos peněz nebo také Creative Tool Modifier, po kterém mnozí z vás toužili.

Do WebShopu jsme přidali i novinky a tím nemyslíme změnu pozadí. Objevili se nové statistiky a možnost vybrat si giftkod, který získáte například během eventů.

Pokud chcete vidět vše jako na dlani, navštivte shop.kostickov.eu.

Ukázka okýnka pro vložení giftkódu
Ukázka okýnka pro vložení giftkódu

Klasický server

Dnes 10. ledna zveřejňujeme klasický server světu. Od 12 hodin se budete moci připojit! Příští víkend bude tento server spojen s větší akcí, kterou chceme pořádat pravidelně. Pokud chcete získat výhody, které prozatím necháme pod pokličkou, račte se přihlásit již nyní a nasbírat dostatek surovin a naostřit zbraně.

Co tento server vlastně je? Jde o obnovený klasik s PvP prvky a Questy! Pokud chcete zabřednout zpět k základům, ze kterých se náš Kostičkov zrodil, neváhejte se připojit.

IP: klasik.kostickov.eu:25565

Verze: 1.7.9 – 1.7.10

Jak je to s PvP?

Hráči, kteří mají nejraději stavbu jsou u nás chráněni. PvP je povoleno na našem serveru jen těm, kteří si jej aktivují u speciální NPC postavy na Spawnu. Pokud byste prahli po krvi nepřátel, stačí se s touto postavičkou domluvit a ta vám dá krvavé znamení pro boj. Stejně tak ale musí mít toto znamení i ti, kterým chcete rozbít kebuli nebo proklát srdce.

Jak je to s Questy?

Po přihlášení vás čeká povinná, ale krátká sekvence úkolů s odměnami. Ty vám představí, jakým způsobem se u nás questuje. Poté vás bude čekat příběhová linie a pracujeme na dungeonech.

Pokud jste staří hráči, jistě si vzpomenete na příběh o 4 městech (klanech) a padlém králi, který chce ovládnout celý svět. I tento příběh s dungeony oprášíme a převedeme do automatické formy!

 

Tajemný vulkán ve světě Questů! Autor: <em>Darastlix a přátelé</em>
Tajemný vulkán ve světě Questů! Autor: Darastlix a přátelé
Kousek speciálního světa, který je na klasiku určen pro Questy! <em>Autor: Darastlix a přátelé</em>
Kousek speciálního světa, který je na klasiku určen pro Questy! Autor: Darastlix a přátelé

Nový forge a oprava problémů s Javou

Přátelé, byl uvolněn nový Forge, který dbá na spouštění modů. S tímto vydáním se konečně napravil problém s Javou. Pokud se vám nemohl rozběhnout launcher, máte nyní možnost to vyřešit!

Tento update se týká pouze klientů, ke změnám na mapě nedošlo.

Majitelé originálního účtu

Udělají pouze jeden jednoduchý úkon po instalaci. A to je přeinstalování Forge dle našeho postupu ve FAQ!

Ti co jste na vážkách se zakoupením (Warez).

Stáhnou nejnovější verzi Dinotopia 4.0.2e zde.